Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Prosimy o zapoznanie się przed przyjazdem.

W związku z aktualną sytuacją w Polsce wprowadziliśmy dodatkowe zasady bezpieczeństwa i higieny, które zapewnią bezpieczny pobyt, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, dostępnymi na stronie https://www.gov.pl/web/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

Bezpieczeństwo na terenie OKS „Złote Brzozy”:

W celu zabezpieczenia Państwa pobytu, podjęliśmy następujące kroki:

1) Na teren ośrodka mają wstęp wyłącznie Goście ośrodka, pracownicy i dostawcy.
2) W recepcji ośrodka dokonywany jest pomiar temperatury (bezdotykowo). Pracownik recepcji pracuje w jednorazowych rękawiczkach i masce ochronnej.
3) Personel ośrodka może odmówić przyjęcia Gościa w przypadku wystąpienia stanu podgorączkowego lub objawów chorobowych oraz ma prawo powtórzyć procedurę w trakcie całego pobytu.
4) Goście, dostawcy i pracownicy mają obowiązek umyć, a następnie zdezynfekować ręce zaraz po wejściu na teren obiektu.
5 ) W trakcie zameldowania Goście zachowują odpowiednią odległość pomiędzy sobą oraz obsługującym pracownikiem recepcji.
6) Ograniczenie do minimum czasu przebywania Gościa przy recepcji.
7) Blat recepcji, telefony, terminal płatniczy, karty magnetyczne do pokoi oraz inne powierzchnie ogólnodostępne są regularnie dezynfekowane. W recepcji jest dostępny płyn dezynfekujący.
8) Wszyscy pracownicy Ośrodka są wyposażeni w maseczki ochronne, rękawiczki i płyny dezynfekujące.

Pokoje hotelowe:

1) Bezwzględny zakaz przebywania w pokoju hotelowym osób niezameldowanych.
2) Pokoje są regularnie wietrzone i dodatkowo odświeżane przed przyjazdem Gości.
3) Serwis pokoju odbywa się jedynie podczas nieobecności Gościa przez personel wyposażony w maseczki i rękawiczki jednorazowe.
4) Jeśli potrzebują Państwo wymiany ręcznika, wyniesienia śmieci czy uzupełnienia innych niezbędnych rzeczy prosimy o telefon do recepcji ośrodka pod wewnętrznym nr 100.
5) Po wymeldowaniu Gościa a przed przyjęciem kolejnego, w pokoju hotelowym odbywa się obowiązkowa dezynfekcja pokoju.

Powierzchnie ogólnodostępne

1) W miejscach ogólnodostępnych, w tym w recepcji, przed salą do konsumpcji i przed windą dostępne są dozowniki z płynem dezynfekującym.
2) Wszystkie powierzchnie ogólnodostępne są regularnie dezynfekowane przez dedykowanego pracownika.
3) Do minimum ograniczana jest liczba produktów dostępnych dla Gości i wydawane są one na życzenie.
4) Ze szczególną dokładnością dezynfekowane są toalety oraz winda.
5 ) Wprowadzone zostały ograniczenia w korzystaniu ze wszystkich miejsc ogólnodostępnych: toalety, sauna, sala bilardowa, sala odnowy biologicznej, hol, sala konsumpcyjna, mini bar.
6) Posiłki będą serwowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i przy zachowanym reżimie sanitarnym: dania wyłącznie w formie serwowanej, sala konsumpcyjna dostępna jedynie dla Gości ośrodka, odpowiednio zaaranżowana przestrzeń oraz możliwość dostarczania posiłków do pokoju.

Bezpieczeństwo osobiste

Prosimy Gości o regularne mycie rąk mydłem zgodnie z instrukcjami dostępnymi w toaletach ośrodka oraz utrzymywania bezpiecznych odległości w kontaktach bezpośrednich.

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy, lub macie jakiekolwiek pytania do nas odnośnie warunków pobytu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 512 15 00 lub mailowo: zlote.brzozy.OW@pgedystrybucja.pl

Dodatkowe informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.

Jeśli zaobserwujecie Państwo u siebie niepokojące objawy (wysoka gorączka, kaszel, duszności), prosimy o kontakt z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa